Tutvustus
Tutvustus
Galerii
Kaart
Hinnangud
Related Listing
 • Oma esimese ravikabineti avasime 1998. aastal. Alates sellest ajast on kliinik arenenud ja laienenud.

  Läbi aastate oleme püüdnud igapäevases töös näha kesksel kohal patsienti koos tema probleemide ja vajadustega ning leidnud lahendusi nii kergematele, kui ka väga komplitseeritud olukordadele. Kuna soovime oma klientidele pakkuda parimat teenust, siis avasime 2007. aastal modernse, spetsiaalselt hambaravi vajadustest lähtuvalt ehitatud kliiniku Tallinnas Nõmmel, väljaspool kesklinna ummikuid ja stressi.

  Kliinik on spetsiaalselt rajatud rahulikku keskkonda väljaspool kesklinna stressi ja ummikuid. Parkimine on piirkonnas tasuta ning maja taga asub parkimisala, kus leidub patsientidele ja külalistele alati vabu kohti. Ravikabinetid on sisustatud kõiki kaasaaegseid nõudmisi ning patsientide mugavust arvestades. Kuna kliinik asub tänavaga ühel tasandil, saame ilma probleemideta abi anda liikumispuudega inimestele. Ühistranspordist on kõige lähemal buss nr.10 (Pidu peatus 50m) ja elektrirong (Hiiu jaam 200m).

  Lisaks patsientidele oleme kliiniku projekteerimisel silmas pidanud ka koolitustelkäivate kolleegide huve. Lõikussaal on spetsiaalselt demonstratsioonide tarvis planeeritud avaram ning koostöös Sirowa Tallinn ja Dentsply Friadentiga on võimalik kasutada 50 inimest mahutavat auditooriumi.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Hinda kliinikut

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga