Tutvustus
Tutvustus
Galerii
Kaart
Hinnangud
Related Listing
 • Nordic Hambakliinik pakub hambaravi täisteenust Tallinna südalinnas. Asume Navigatori Ärimaja V korrusel. Meie juures saate abi kõikides hammastega seotud küsimustes – alates klassikalisest hambaravist lõpetades implantoloogia ja esteetiliste protseduuridega. Nordic Hambakliinik teeb koostööd Tartu Ülikooli ning Tallinna Tervishoiukõrgkooliga. Samuti on antud meie kliinikule Tartu Ülikooli residentuuri baasasutuse staatus, millega toimub meie kliinikus arst-residentide kliiniline õpe.

   

  Nordic Hambakliinikus kasutatakse maailma juhtiva hambaraviseadmete USA tootja Adec uuemaid hambaraviseadmeid. Samuti on olemas kõik kaasaegsed diagnostikavahendid – digitaalsed röntgenseadmed, digitaalne panoraamröntgeni seade, hambaravi mikroskoop. Meie arstid töötavad kõik hambaravi tarbeks eritellimusel valmistatud luupidega, mis tagavad parima võimaliku nähtavuse. Lähtume põhimõttest – ravida saab seda, mida sa näed!

   

  Nordic Hambakliinikus pakume patsientidele optimaalset hinna ning kvaliteedi suhet. Meie missiooniks on patsientide pikaajaline rahulolu ja usaldus. Vaatamata sellele, et meie kliinik on sisustatud kaasaegse meditsiinitehnikaga ning oma töös kasutame ainult kõrgkvaliteetseid materjale pakume hambaraviteenuseid, mis on oma hinda väärt. Meie patsiendid väljendavad sageli erilist rahulolu nende ootusi ületanud teeninduskvaliteedi üle.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Hinda kliinikut

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata.