Tutvustus
Tutvustus
Galerii
Kaart
Hinnangud
Related Listing
 • Kliinik on spetsialiseerunud näo- ja lõualuupiirkonna haiguste ravile: näo ja kaelapiirkonna ja suuõõne healoomuliste kasvajate ning sünnimärkide eemaldamisele, hambaimplantaatide paigaldamisele, proteesimise ja ortodontilise raviga seotud lõikustele.

  Hambaraviga me ei tegele. Loomulikult ei ole see juhuslik, vaid tingitud tõsiasjast, et hambaravi ning kirurgilise raviga üheskoos tegeledes ei ole võimalik tagada töö kõrget kvaliteeti, töökeskkonna äärmist puhtust ja steriilsust. Kõik need on edukateks operatsioonideks olulised. Siiski omame häid partnereid ka hambaraviga tegelejate seas ja oskame oma klientidele neid vastavalt kliendi vajadustele soovitada. Näiteks teeme tihedat koostööd meiega samas majas asuva Sanare hambakliinikuga.

  Investeeringud, mida oleme teinud aparatuuri ning steriilsuse tagamisse ulatuvad sadadesse tuhandetesse eurodesse. Et kõik keskuses töötavad arstid ja õed on ühtlasi ametis ka haigla statsionaaris ja seega oma töös väga vilunud, on kliiniku töötajad võimelised vajadusel lahendama kirurgias ette tulla võivaid ootamatuid olukordi.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Hinda kliinikut

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga