Tutvustus
Tutvustus
Galerii
Eripakkumised
Kaart
Hinnangud
Related Listing
 • Palju maksab vastupandamatu naeratus? Aga enesekindlus? Ning tervis ja hea enesetunne? On asju, mida on raske mõõta rahalises ekvivalendis. Avatud naeratus kutsub ümbritsevates esile usalduse, tunnistab oskusest jälgida oma tervise eest, annab võimaluse tunda end enesekindlalt. Kõik selle võite soetada, pöördudes stomatoloogiakliinikusse „MOLAAR“.

  Stomatoloogiakliinik „MOLAAR“ – see on

  Kõige kaasaegsem tehnoloogia täpseks diagnostikaks ja edukaks raviks. Kogenud arstid, kes valdavad stomatoloogia viimaseid saavutusi. Sõbralik personal, tulles vastu patsientide kõikidele soovidele. Fikseeritud hinnad, tänu milledele võite alati teada saada, kui palju läheb maksma ravi. Ja mis samatähtis, hea asukoht.

  MOLAAR Stomatoloogiline kliinik: mugavus ja hammaste tervis.

  Ravi toimub efektiivsemalt, kui patsient on rahulik ja tunneb positiivseid emotsioone. Seda meeles pidades on kaasaegse stomatoloogia kliinikus „MOLAAR“ loodud selline õhkkond, milles patsiendid tunnevad end enesekindlalt ja tulevad arsti vastuvõtule suure heameelega.

  Kuid eelkõige on stomatoloogiakliinik „MOLAAR“ – professionaalsete arstide meeskond, millest igaüks on läbinud ametipraktika juhtivates kliinikutes ning valdab esteetilise ja ravistomatoloogia kaasaegseid tehnoloogiaid.

  Eelised meie patsientidele

  Mugav ja täiesti valutu hammaste ravi. Tänu parimatele anesteetikutele, tuttetate te vaid ravi tulemust!

  Stomatoloogiakliinikus kasutatakse kaasaegses meditsiinis tuntud igat liiki hammaste proteesimist. Tulles kogenud arsti vastuvõtule, saate teada, milline hammaste proteesimine sobib just teile.

  Stomatoloogiakliinikus „MOLAAR“ pakutakse teile hamba eemaldamist vaid äärmisel juhul, mil muud ravimeetodid on tõepoolest võimatud. Hamba eemaldamise protseduur on täiesti valutu, kogenud stomatoloog aga valib teile optimaalse proteesimise meetodi.

 • ISIC ja ITIC kaardi omanikele hinnasoodustus
  UUTELE KLIENTIDELE ravitööle soodus 10%
  -30% Pensionäridele ja isikutele, kes omavad invaliidsuse gruppi

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Hinda kliinikut

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga