Tutvustus
Tutvustus
Galerii
Kaart
Hinnangud
Related Listing
 • Särav naeratus on Sinu visiitkaart! Meie Haldjad aitavad Sind!

  Meie missiooniks on jagada klientidele oma teadmisi, et hoida ära suu-ja hambahaigusi ning avastada tekkinud kahjustused võimalikult varakult.
  Patsiendi rahulolu ja särav naeratus innustab meid üha enam ennast arendama.

  Probleemide ilmnemisel pakume Sinu jaoks sobivaimat lahendust, tehes koostööd erinevate spetsialistidega. Parim ravikvaliteet ning soodsad hinnad haldjatelt!

  Haldja Hambaravi (endine Märjamaa Hambaravi) alustas oma tegevusega Märjamaal 16.01.2009. Vastuvõtud toimuvad Märjamaal ja Tallinnas. Meie ravikabinetid on varustatud kaasaegse tehnika ja kvaliteetsete materjalidega, kollektiiv on rõõmsameelne ja sõbraliku suhtumisega. Täiendame pidevalt oma teadmisi ning oskusi, osaledes hambaravi koolitustel ning hand`s on kursustel. Meie jaoks on olulised patsiendi heaolu ja tervislik elustiil.
  Oma tervise eest hoolitsemisel saab kõige suurema panuse anda igaüks ise.

  Suutervis on osa inimese üldtervisest, mis olulise osana lisab heaolu ja elamisvõimekust. Terve suuõõne tunnused on terved hambad, terved hammaste kinnituskoed ja limaskestad ning küllaldane süljeeritus.

  Lisaks hambaraviteenustele on meie kliinikutest võimalik soetada arsti soovitusel just Sinule sobivaid professionaalseid suuhooldustooteid.
  Oleme Sinu jaoks olemas!

  Külasta oma hambaarsti regulaarselt üks kord aastas!

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Hinda kliinikut

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga