Tutvustus
Tutvustus
Galerii
Kaart
Hinnangud
Related Listing
 • Bioloogilise vanuse peamine näitaja on hammaste seisukord. Kaasaegne hambaravi annab võimaluse saada tagasi noorus, naeratada vabalt ja vastata teiste naeratustele. Meie hambakliinikus saate pöörata oma bioloogilise kella õnnelikule ajale. Tere tulemast!

  20 aastat tagasi avas oma uksed klientidele doktor Beloussova Hambakliinik. Kliinik on loodud inimestele, kes peavad oluliseks kvaliteeti, mugavust ja teenindust ning väärtustavad oma individuaalsust, ilu ja tervist. Meie kliinikus te unustate oma hirmud, mis saadavad inimest arsti külastades, ja tunnetate meie personali hoolitsust.

  Pakkumaks kvaliteetset ravi, on kliinik varustatud kaasaegsete seadmetega ja materjalidega juhtivatelt tootjatelt. Meie kliiniku arstid täiendavad pidevalt enda teadmisi koolitustel mainekates hambaravi asutustes üle kogu maa. Meie patsiendid saavad hinnata töö kvaliteeti, tunda meie sõbraliku meeskonna soojust ning kliiniku hubasust ja pingevaba õhkkonda. Me pakume laias valikus hambaravi teenuseid, hammaste kunstlikust restaureerimisest kuni implantatsioonini. Meie eduka töö parimaks kinnituseks on patsientide hea tuju ja naeratus!

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Hinda kliinikut

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga