Tutvustus
Tutvustus
Galerii
Kaart
Hinnangud
Related Listing
 • ” … pole olemas olukorda, mida ei saa lahendada ja kui on vajadus, siis tuleb leida lahendus” – see peegeldab Meeme suhtumist oma töösse. Tema kireks on inimestele kauni ja terve naeratuse loomine läbi keerukate ravijuhtude lahendamise koos loodust imiteeriva tehnoloogiaga.

  Dr.Meeme Mõttus on alates 1993 aastast tegutsenud aktiivselt uudsete tehnoloogiate ja ravimetoodikate arendamisega. Dr.Meeme Mõttus on osalenud arvukatel rahvusvahelistel kursustel üle maailma ( Ameerika Ühendriigid, Shveits, Luxemburg, Monaco, Soome, Rootsi, Taani, Inglismaa, Itaalia, Prantsusmaa, Saksamaa, Venemaa, Läti, Leedu jm). Dr. Meeme Mõttus peab kvaliteetseid koolitusi kolleegidele maailmas ja Eestis. 2000 aastal lõpetas Meeme Helsingi Ülikooli suu taastusravi magistrikraadiga.

  Ta on selliste maailma suurimate tootjate: KaVo, BioHorizons, NobelBiocare, Ivoclar, Sirona Cerec, ravimetoodikate lektor implantoloogias, hambumuse taastamises ja proteesimise alal.

  Kuna Tema kireks on innovatsioon ja kvaliteet, siis on Meeme lõpetamas oma uuringut ja PhD kraadi Tartu Ülikoolis teemal ” Bioloogilised ja biokeemilised muutujad hambaimplantaatide ja erinevate kroonimaterjalide ning konstruktsioonide ümber”. Hetkel on alustatud uue uuringu koostamisega, mis uurib põhjalikumalt teatud makromolekulide rolli ja pinnatöötluse mõju igemepõletikele ja lõualuule.

 • No Records Found

  Sorry, no records were found. Please adjust your search criteria and try again.

  Google Map Not Loaded

  Sorry, unable to load Google Maps API.

 • Hinda kliinikut

  Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga